ВСТУПНИКАМ
Шановні абітурієнти!

Прийом документів щодо вступу до Української військово-медичної академії продовжено до 30.06.2023 року. Документи приймаються за адресою: м. Київ, вул. Князів Острозьких 45/1 корп.33. УВМА (7 поверх, 31 каб.) або кур’єрською доставкою Нової пошти на вказану адресу полковнику м/с Єщенко Віталію Івановичу, тел.067-79-83-671.

Кандидати для навчання в Українській військово-медичній академії для вступних іспитів мають прибути 03 липня 2023 року об 9.00 до Академії за адресою: 21000, м. Вінниця, вулиця ПИРОГОВА, БУДИНОК 57А (фаховий медичний коледж імені Заболотного). Проживання БЕЗКОШТОВНЕ. Харчування за кошти. Телефон для довідок: (код 044) 280-01-54. З собою мати: паспорт, ідентифікаційний код, посвідчення офіцера запасу, копії диплому про закінчення вищого медичного навчального закладу та додатку до диплому надаються під час прибуття на вступні іспити разом з оригіналом для звірки, сертифікат про ліцензійний іспит “Крок – 2”, 4 фотокартки (без головного убору, розміром 3х4 см), 2 фотокартки (без головного убору, розміром 3,5х4,5 см, ксерокопія закордонного паспорта (серія, номер, дата видачі, орган який видав), ксерокопія трудової книжки (якщо працювали); спортивну форму одягу.

Правила прийому до Української військово-медичної академії у 2023 році
Перелік документів навчальної справи вступника
Зразок рапорта щодо зарахування
Інформаційна карта кандидата для вступу
Документи які необхідно подати для оформлення допуску до державної таємниці
Програма вступного іспиту за спеціальністю 254 «Забезпечення військ (сил)» спеціалізацією «Організація медичного забезпечення військ (сил)» кваліфікації освітньої «Магістр військового управління», кваліфікації професійної «Офіцер військового управління оперативно-тактичного рівня з організації медичного забезпечення військ (сил)»
Постанова Про проведення вступної компанії абітурієнтів до Української військово- медичної академії з дотриманням суворих протиепідемічних вимог
Програма вступних фахових випробувань для вступу на факультет підготовки військових лікарів Української військово-медичної академії за спеціальністю “Фармація, промислова фармація”, спеціалізація “Загальна фармація“
Програма фахового вступного випробування при прийомі на факультет підготовки військових лікарів Української військово-медичної для навчання за спеціальністю 222 «Медицина» зі спеціалізації «Внутрішні хвороби»
Програма фахового вступного випробування при прийомі на факультет підготовки військових лікарів Української військово-медичної для навчання за спеціальністю 222 «Медицина» спеціалізація «Інфекційні хвороби»
Програма фахового вступного випробування при прийомі на факультет підготовки військових лікарів Української військово-медичної для навчання за програмою інтернатури спеціальність 222 «Медицина» зі спеціалізації «Хірургія»
Програма фахового вступного випробування при прийомі на факультет підготовки військових лікарів Української військово-медичної для навчання за програмою інтернатури спеціальність 222 «Медицина» спеціалізація «Загальна практика-сімейна медицина»
Програма фахового вступного випробування при прийомі на факультет підготовки військових лікарів Української військово-медичної академії для навчання за програмою інтернатури за спеціальністю 222 «Медицина» спеціалізація «Анестезіологія»
Програма фахового вступного випробування при прийомі на факультет підготовки військових лікарів Української військово-медичної для навчання за спеціальністю 221 «Стоматологія» зі спеціалізації «Стоматологія»
Вгору